Koncerty Specjalne

RYJEK to nie tylko festiwal konkursowy, ale także koncertowy! Dlatego też każdego dnia konkursowego dla widzów przygotowaliśmy specjalny konkurs z udziałem gwiazd kabaretowych i komediowych. W tym roku rozszerzyliśmy ryjkową ofertę o teatr z prawdziwego zdarzenia, a więc tym razem każdy znajdzie w RYJKU coś dla siebie!

 


Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania
15 listopada, 20:30
Sala widowiskowa, Teatr Ziemi Rybnickiej, pl. Teatralny 1

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski
Zabawa tylko dla dorosłych! To jest spektakl o seksie. O naszych fantazjach i pragnieniach z nim związanych. Zarówno reżyser jak i aktorzy podeszli do tematu frywolnie, z odrobiną pikanterii, ale przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru zdradzając nam tajemnice alkowy…

KUP BILETY!

sceny-dla-dorosłych

 


KABARET MŁODYCH PANÓW: Premiera nowego programu „TO JEST CHORE!”
16 listopada, tuż po zakończeniu Konkursu Głównego
Klub Energetyka, ul. Podmiejska

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów! „Wyleczymy Cię z kompleksów, nafaszerujemy suplementami śmiechu i wyślemy do domu z receptą na dobry humor”! Nowe pomysły, nowe skecze, nowi bohaterowie i nowe żarty! A oprócz tego? Powrót znajomych twarzy i ich dalsze perypetie! Nie zabraknie też śląskich akcentów!

 

kmp-to-jest-chore

 


RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA
17 listopada, tuż po zakończeniu Konkursu o Melodyjną nagrodę im. Artura
Klub Energetyka, ul. Podmiejska

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. „Sokratesa 18”. O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

 

andrus