Przedstawiamy – RYJKOWE SZALIKI!

Jak śpiewał klasyk: „Gdy Ci smutno, gdy Ci źle – kup se szalik, otul się!” Idzie zima, więc tym bardziej warto!

 

szalik2
(na zdj.: ryjkowy psychofan – Łukasz Zaczek – prezentuje ryjkowe barwy)

 
Ryjkowe szaliki to gadżet zrodzony z ścisłej współpracy z Miastem Rybnik. Wzięliśmy ich sprawdzone i megapopularne pomysły, czyli rybnickie czapki i skarpetki, i dodaliśmy do tego nieco ryjkowego humoru. Tak powstał nasz szalik! Z jednej strony – jest to przecież elegancki element garderoby, w kolorze szlachetnie granatowym, różowymi i białymi wstawkami oraz jaśniejącą na samym środku koroną, czyli jednym z symboli tegorocznego festiwalu.

Z drugiej strony – jest na tyle uniwersalny, że gdyby kiedyś miłośnicy jakiegoś innego festiwalu kabaretowego w Polsce zaczepili Was i zapytali „Ty, z kim stoisz, za kim idziesz?!” albo „Ty, który festiwal jest najlepszy w Polsce, co?!”, wtedy możecie dumnie wznieść go do góry i zaśpiewać „RYJKU JESTEŚMY Z TOBĄ! NIE OPUŚCIMY CIĘ! NIGDY CIĘ NIE ZDRADZIMY, BO MY KOCHAMY CIĘ!”

Jednym słowem stworzyliśmy z Miastem Rybnik gadżet idealny. Nie było i nie będzie lepszego. I ten gadżet jest do kupienia w trakcie trwania festiwalu oraz w halo!Rybnik za jedyne 25,00 polskich nowych złotych! Szalik wyprodukowany w Polsce, przez kochające kabarety zgrabne ręce. Nic tylko brać i nosić, a więc na zdrowie!