LINE-UP 2021


Czwartek 18.11.2021 | 17:30 | Teatr Ziemi Rybnickiej, pl. Teatralny im. Kazimierza Kutza 1

ONE RYJ SHOW
Prowadzenie: Piotr ‘Guma’ Gumulec
Konkurs solistów, udział wezmą: Ewa Błachnio, Tomasz Biskup, Michał Pałubski, Marcin Zbigniew Wojciech

Godzina: 20:30 | Spektakl komediowy „Wymieszani posortowani, czyli czarno to widzę”
Reżyseria: Ewa Kasprzyk
Scenariusz: Marcin Szczygielski
Obsada: Anna Korcz, Ifi Ude, Piotr Zelt, Stefano Terrazzino, Lesław Żurek.

Piątek 19.11.2021 | 17:30 | Klub Energetyka, ul. Podmiejska 43

KONKURS GŁÓWNY I
Prowadzenie: Mariusz Kałamaga
Udział wezmą: Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Trzecia Strona Medalu oraz Kabaret Zdolni i Skromni
Tematy konkurencji: „I tak nie zrozumiesz”, „Gdy życie się z Tobą nie pieści”, „Bardzo prosta gra”

WIECZÓR STAND-UP
Prowadzenie: Piotr ‘Guma’ Gumulec
Wystąpią: Ewa Błachnio, Bartosz Gajda, Tomasz Jachimek, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Tomasz Nowaczyk, Marcin Zbigniew Wojciech

Sobota 20.11.2021 | 16:30 | Klub Energetyka,  ul. Podmiejska 43

KONKURS GŁÓWNY II
Prowadzenie: Tomasz Jachimek
Udział wezmą: Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Trzecia Strona Medalu oraz Kabaret Zdolni i Skromni
Tematy konkurencji: „Żywa Legenda”, „Skecz z urzędu”, „Ostatnie 5 minut”

Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura

GRZEGORZ DOLNIAK „SZTUKA RELAKSU”

Niedziela 21.11.2021 | 19:30 | Teatr Ziemi Rybnickiej, pl. Teatralny im. Kazimierza Kutza 1

Koncert Finałowy 25. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK – realizacja TV POLSAT
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk
Udział wezmą: Laureaci Konkursu Głównego oraz Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Klaudia Halejcio, Olga Łasak, Michał Paszczyk, Michał Wójcik, Rekiny z Nacyny i inni

Poniedziałek 22.11.2021 | 17:30 | Teatr Ziemi Rybnickiej, pl. Teatralny im. Kazimierza Kutza 1

RYJEK 25 lat – Koncert Jubileuszowy część 1 – realizacja TV POLSAT

Udział wezmą: Mariusz Kałamaga, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Ani Mru-Mru, Para Numer Dwa, Kabaret Czesuaf i Grzegorz Halama

20:30 | RYJEK 25 lat – Koncert Jubileuszowy część 2 – realizacja TV POLSAT

Udział wezmą: Mariusz Kałamaga, Kabaret Młodych Panów, Paranienormalni, Kabaret DNO, Kabaret Ciach i Kabaret Chyba