KONKURS – wygraj bilet na Ryjka

📸🌞 Konkurs #RyjekNaWeekendzie – Pokaż, jak spędzasz swój wolny czas i wygraj bilet na tegorocznego Ryjka! 🌳🎉

Chcemy zobaczyć, jak spędzacie swój zasłużony odpoczynek, czy to w plenerze, w domowym zaciszu czy w towarzystwie bliskich.

Najciekawsze, najzabawniejsze, a także najbardziej inspirujące zdjęcie nagrodzimy 1 wejściówką dla dwóch osób na tegoroczny Konkurs Główny!

WAŻNE! Zdjęcie musi w jakiś sposób odnosić się do tematyki Ryjkowej. Może to być kolor różowy, może to być pluszowa świnka czy wypełniona po brzegi świnka skarbonka, co tylko jesteście w stanie sobie wyobrazić! 

Wersja Facebook:

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? 

1️⃣ Wstawcie swoje zdjęcie z weekendowych aktywności w komentarzu pod postem konkursowym z hasztagiem #RyjekNaWeekendzie.

Wersja Instagram:

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? 

1️⃣ Wstawcie swoje zdjęcie z weekendowych aktywności i dodajcie je na waszym profilu z hasztagiem #RyjekNaWeekendzie.

Czas trwania konkursu: od dziś (21.08) do końca wakacji (03.09). Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak spędzacie swój wolny czas! Dajcie się ponieść kreatywności, pokażcie nam prawdziwą zabawę i relaks. Do dzieła! 📷🌈 

Regulamin konkursu dostępny tutaj: https://docs.google.com/document/d/1HtagWwkU2FgE_y_ePbJ0_V_dHHOlOw7co6tQGp6TObo/edit?fbclid=IwAR3GgNIy_-7CEKHHEI9y3FsH8nQwv2SzEa6S-vD3q8NyQiN5A1K1gso_kr8

#Konkurs #Ryjek2023 #RyjekNaWeekendzie #Rybnik #RybnickaJesieńKabaretowa 

Do zobaczenia na Ryjku 2023!